Kullanım Kuralları

İçerik

Bu site bir gezginin gezi, yeme-içme, edebiyat, kitap, sinema ve müzik gibi konu başlıklarındaki yazıları ile hayata dair diğer paylaşımları ve kaynak belirtilmediği sürece kendisi tarafından çekilen fotoğraflarını içermektedir.

İçeriği Kullanma

gezgininnotdefteri.com sitesindeki bütün yazılı ve görsel materyallerin her hakkı saklıdır. Bilginin özgürce paylaşımı amacıyla yazılarımın bir kısmını veya tamamını aşağıdaki şartları yerine getirmek şartıyla, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz:

1. Yazının hiç bir yerinde oynama veya değiştirme yapılamaz.
2. Yazı basılı bir mecrada kullanılıyorsa, metinde kullanılan yazı boyutunda görülebilir bir şekilde site adresinin yazılması zorunludur.
3. Yazı internette kullanılıyorsa, ilgili sayfaya, aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, en az sitede kullanılan normal yazı boyutunda, tıklanabilir bir bağlantı vermek zorunludur.

Örnek Bağlantı Şekli 1:  Bu yazı gezgininnotdefteri.com sitesinden alınmıştır. (https://www.gezgininnotdefteri.com/kullanim-kurallari)
Örnek Bağlantı Şekli 2: Kaynak: https://www.gezgininnotdefteri.com/kullanim-kurallari

Bu şartları ihlal ederseniz her türlü hukuki yollara başvurma hakkımı kullanabilirim. Bu kullanım kurallarını anlayamayacak düzeyde Türkçe bilmeyen kullanıcıların bu durumları, sitenin de Türkçe olması sebebiyle kurallara uymamak için geçerli bir bahane sayılamaz.